Majszin Róbert

Állandó
PTE TTK

Kar, szak: TTK, Testnevelő-edző

Miért jöttél a PTE-re: Mert magas az egyetemi képzési szint, illetve diákbarát város, tele van lehetőségekkel.

Mióta táncolsz: Mielőtt bekerültem a tánccsapatba előtte nem táncoltam aktívan, de bármilyen iskolai táncos rendezvényben részt vettem.

PTE Táncegyütteshez való csatlakozás időpontja: 2015. tavasza

Kedvenc táncstílusok: hip-hop, disco

Edzések hangulata: Egy-egy nagyobb fellépés előtt hajtós, fárasztó az edzés, de ezek mellett is jó hangulatban telik el.

Legemlékezetesebb fellépés: 2015-ös Dunai Regatta

Mit adott neked a tánccsoport?: Elsősorban új barátokat, illetve, hogy más táncstílusokkal is megismerkedhettem.

Hogy érzed, fejlődtél mióta a táncegyüttes tagja vagy? Teljes mértékben, jobban tisztában vagyok a képességeimmel tánc terén.

Miért jó a táncegyüttes tagjának lenni? Azért jó, mert részese vagyok egy közösségnek, illetve felejthetetlen élményekkel gazdagodok és később jó lesz ezekre az évekre visszagondolni.