Venczel Viktória

Állandó
PTE ÁOK

Kar, szak: Általános Orvostudományi Kar, általános orvos

Miért jöttél a PTE-re: (ide vettek fel)

Mióta táncolsz: 16 éve

A PTE Táncegyütteshez való csatlakozás időpontja: 2018 szeptember

Kedvenc táncstílusok: hiphop, lyrical

Edzések hangulata: mindig vidám :)

Legemlékezetesebb fellépés: eddig csak 2 fellépésen voltam, nehéz megmondani

Mit adott neked a tánccsoport? : lehetőséget arra, hogy kikapcsolódjak a nehéz egyetemi évek alatt, hogy minden táncstílusban táncolhassak, jó hangulatú órákat, és egy kivételesen jó közösséget, akikkel jól érzem magam

Hogy érzed, fejlődtél mióta a táncegyüttes tagja vagy?: nem fejlődésnek mondanám, inkább csak visszarázódásnak a táncos életbe, ugyanis a gimi utolsó évében az orvosira való készülés mellett, nem nagyon volt lehetőségem a tánccal foglalkozni

Miért jó a táncegyüttes tagjának lenni?: Nagyon jó a csapat, akikkel bármikor szívesen töltök el időt. Az edzések és pláne a fellépések, felidézték, hogy mennyire jó táncosnak lenni, és hogy igazán akkor vagyok kiteljesedve, ha a tánc is része az életemnek. Ehhez közrejátszik, hogy nagyon jó koreográfiákat tanulunk és rengeteg fellépésre járunk. Örülök annak is, hogy figyelembe veszik az egyetemi-, és magánéletünket is, így nem kell állandón örlődni azon, hogy mi lesz, ha nem tudok fellépésre menni egyéb okok miatt. Az orvosi mellett nehéz más hobbyt komolyan űzni, viszont a tánc ugyanannyira fontos az életemben, mint az hogy orvos legyek, így mindenképpen kellett találnom valamit, ahol kiélhetem ezeket vágyaimat. A táncegyüttes pont az a hely, ahol ezt megtehetem.