Szakály Bianka

Állandó
PTE MIK

Kar,szak: Műszaki és Informatikai Kar ,építőművészet

Miért jöttél a PTE-re :A  Papám hatására ugyanis ő is itt tanult ezen a karon ,és a nyomdokaiba szeretnék lépni

Mióta táncolsz :5 éves korom óta

A PTE Táncegyütteshez való csatlakozás időpontja :2016 október

Kedvenc Táncstílusok: Aerobic,fantasy ,akrobatikus látványtánc és modern tánc

Edzések hangulata : A hangulat,mindig a lehető a legjobb ,ha esetleg  úgy megyek  edzésre hogy rossz a kedvem ,vagy épp fáradt vagyok akkor a csapattársaim mindig valahogy feldobják a kedvemet.

Legemlékezetesebb fellépés : 2011-ben az  Olaszországi Világbajnokságon történt amikor a 20 csapatból megnyertük a Világbajnokságot az előző tánccsoportommal .Valamint a Kodály Központban az Ásó ,kapa és a nagykaland előadás a PTE Táncegyütessel ,mert pár  év kihagyás után újra színpadra állhattam és fantasztikus éreztem magam .

Mit adott neked a Táncegyüttes : Egy második családot .

Hogy érzed ,fejlődtél mióta a táncegyüttes tagja vagy : igen ,új táncstílusokat sajátíthattam el .

Miért jó a táncegyüttes tagjának lenni : Egy fárasztó nap után  mindig új lendületet kapok tőlük az edzéshez és velük újra csinálhatom azt amit szeretek ,táncolhatok. Ami a legfontosabb hogy az Egyetem mellett is tudok rá időt szakítani .