PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM

PTE TÁNCEGYÜTTES

 

Közreműködők

Szereposztás:

  • Dr. Bódis József (a PTE  rektora): Mesélő
  • Szín Marianna (PTE BTK Alumna, PTE RH Marketing Osztály): Benksz anyuka
  • Sipos Norbert  (PTE KTK Alumnus, PTE RH Marketing Osztály): Benksz apuka
  • Horváth Zorka m.v.: Mitilla, kislány
  • Fazekas Levente m.v.: Tiltili, kisfiú
  • Balaskó Bence (m.v., PTE Deák F. Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola): Egér, Szőnyeg, Kukta, Ólomkatona, Bádogember, Majomfiú, Hapci
  • Batári Beatrix (m.v.): Csillag
  • Batári Nikolett (m.v.): Kéményseprő, Zebra, Gombóc
  • Bánkyné Perjés Beatrix (PTE BTK-KTK Alumna, PTE RH Marketing Osztály): Odilina, a boszorkány
  • Bibó Alpár Zoltán (m.v., PTE ETK Alumnus, PTE KK Szívgyógyászati Klinika): Herkules
  • Bodogán Zsófia Flóra (PTE ETK): Mostohatestvér, Pompon lány, Kanál, Keselyű, Vámpír, Medúza, Gazella
  • Ferenczi Klaudia (PTE PMMIK): Mostohatestvér, Pompon lány, Tányér, Keselyű, Vámpír, Hal, Görög nő, Kéményseprő, Gazella, Gombóc
  • Hitter Kitti (PTE ETK): Egérpapnő, Gyertyatartó, Királyné, Árus, Oroszlán, Gombóc
  • Horváth Tamás (m.v., Táncoló Egyetem oktató): Dzsinn, Király, Árus, Gyáva oroszlán, Bert, Vidor, Shrek
  • Hőhl Nikolett (PTE ÁOK): Egér, Pompon lány, Kés, Jólét Tündére, Keselyű, Vámpír, Moszat, Görög nő, Mary Poppins, Gazella, Boszorkány hasonmás
  • Kiss Adrienn (PTE TTK): Báli vendég, Árus
  • Kolarics Gréta (PTE ETK): Egér, Báli vendég, Pompon lány, Egészség Tündére, Keselyű, Liba, Vámpír, Csikóhal, Jane, Görög nő, Kéményseprő, Zsiráf, Boszorkány hasonmás
  • Kovács Réka (PTE ETK): Egér, Báli vendég, Pompon lány, Villa, Bölcsesség Tündére, Keselyű, Árus, Vámpír vezér, Korall, Majomlány, Dorothy, Kéményseprő, Zebra, Boszorkány hasonmás
  • Kovács Szandra (PTE TTK): Egér, Pompon lány, Dada, Vámpír, Majom főnöknő, Görög nő, Boszorkány hasonmás
  • Kozarics Viktor (m.v., PTE PMMIK Alumnus): Pribék, Szende
  • Mihályi Anett Regina (PTE ÁOK): Gonosz mostoha, Portörlő, Keselyű, Árus, Vámpír, Csiga, Majomlány, Kéményseprő, Zebra, Gombóc
  • Molnár Dávid (PTE SZESZI): Báli vendég
  • Müller Ádám (m.v., PTE TTK Alumnus): Báli vendég, Ludas Matyi, Kéményseprők vezetője, Morgó
  • Obádovics Dzsenifer (PTE TTK): Egér, Pompon lány, Keselyű, Rája, Görög nő, Boszorkány hasonmás
  • Rák Olivér (PTE PMMIK): Egér, Báli vendég, Aladdin, Csipkerózsika hercege, Keselyű, Árus, Vámpír, Tarzan, Madárijesztő, Férfi a múltból, Sámán majom, Kuka
  • Rózsás Alexandra (PTE KTK Alumna, PTE GFI): Hófehérke, Báli vendég, Pompon lány, Kanna, Szerelem Tündére, Keselyű, Vámpír, Polip, Görög nő, Kéményseprő, Flamingó
  • Sándor Diána (PTE PMMIK): Vámpír, Szalvéta, Sarabi
  • Stickel Franciska (PTE ETK): Balerina, Hamupipőke, Pompon lány, Szépség, Csipkerózsika, Vámpír, Görög nő, Madár, Boszorkány hasonmás
  • Szabó Zoltán (PTE ETK): Vásári mutatványos, Kéményseprő
  • Szalai Kata (PTE TTK): Pompon lány, Óra, Szépség tündére, Vámpír, Madár, Gombóc
  • Szuhán-Glass Beáta (m.v., PTE RH Marketing Osztály): Odettina, a Jótündér
  • Szűcs Dávid (PTE ETK): Báli vendég, Árus
  • Tokovics Viktor (PTE PMMIK): Hamupipőke hercege, Szörnyeteg, Keselyű, Árus, Vámpír, Sebastian, Majomfiú, Kéményseprő, Férfi a múltból, Oroszlán, Tudor, Farquaad
  • Tóth Evelin Franciska (PTE TTK): Báli vendég, Csésze, Jóság tündére, Gombóc
  • Vadkerti Tóth Viktor (PTE TTK): Egérkirály, Hoppmester, Döbrögi, Elefánt, Szundi

 

Közreműködik:

Faragó Tina (PTE BTK): és Ódor Botond (PTE MK): ének

 

Vezető koreográfus: Bánkyné Perjés Beatrix

Koreográfusok: Adorján Boglárka, Balaskó Bence, Ferenczi Klaudia, Hitter Kitti, Horváth Tamás, Kerécz Virág Dóra, Kolarics Gréta, Mihályi Anett Regina, Mondovics Dorina, Müller Ádám, dr. Papp Judit, Rák Olivér, Stickel Franciska, Tokovics Viktor, Vellai Yvette

Zenei szerkesztő: Bánkyné Perjés Beatrix

Zenei vágó: Pinczés Milán (PTE BTK), Rák Olivér (PTE PMMIK)
Jelmeztervező: Szuhán-Glass Beáta
Díszlettervező (Bánkyné Perjés Beatrix és Szuhán-Glass Beáta ötletei alapján): Szentgyörgyi Árpád (PTE PMMIK)

Fény: Láng István (ZSÖK)

Rendező asszisztens: Kerécz Virág Dóra (PTE BTK-ÁJK Alumna), Pinczés Milán (PTE BTK), Somogyi Eszter (PTE KTK Alumna)

Szakmai konzultáns: Ottlik Ádám (PNSZ)

 

Forgatókönyvíró, dramaturg, rendező: Bánkyné Perjés BeatrixSzuhán-Glass Beáta