Molnár Kata

Volt
PTE ÁJK

Kar,szak: PTE-ÁJK, jogász szak

Miért jöttél a PTE-re: Több generáció óta a pécsi jogi karon szereztek diplomát rokonaim, jó tapasztalatokkal. A magyarországi jogi karok közül a pécsi volt a legszimpatikusabb, ezért is döntöttem emellett, illetve Pécset mindig is nagyon szerettem, és ebben a városban nagyon jó egyetemistának lenni.

Mióta táncolsz: 12 évesen kezdtem el, tehát 8 éve, de volt pár év kihagyás.

PTE Táncegyütteshez való csatlakozás időpontja:  2016. szeptember

Kedvenc táncstílusok: jazztánc, modern tánc

Edzések hangulata: vidám, közvetlen, koncentrált

Legemlékezetesebb fellépés: 2016. 12. 11. Kodály Központban az Ásó, kapa és a nagykaland

Mit adott neked a tánccsoport?: Lehetőséget arra, hogy fejlődhessek, komoly felkészültséget, koncentráltságot igényelnek a próbák. Barátokat, egy másik közösséget a szaktársaimon kívül is, akikhez jó érzés tartozni.

Hogy érzed, fejlődtél mióta a táncegyüttes tagja vagy? Remélem, igen.

Miért jó a táncegyüttes tagjának lenni? A fent leírtak miatt, illetve mert büszke vagyok arra, hogy ehhez a csapathoz tartozhatok, felléphetek komoly eseményeken úgy, mint a PTE diákja, egy olyan színvonalas táncegyüttessel, amilyen a PTE Táncegyüttes. Az egyetemi kötelezettségek mellett pedig jólesően és örömmel járok a próbákra, szeretek részese lenni az egésznek.